Wyszukaj spośród 8398 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Trener ( systemów rezerwacyjnych)
Warszawa

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 02-12-0002, do końca 433 dni

Obecnie dla Naszego Klienta - międzynarodowej firmy zajmującej się zarządzaniem podróżami służbowymi - poszukujemy odpowiednich Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Zadania na tym stanowisku:

• Prowadzenie szkoleń, seminariów dla nowych i pracujących doradców turystycznych,
• Przygotowanie materiałów szkoleniowych zgodnych z wymogami branży turystycznej,
• Przygotowywanie komunikatów wewnętrznych o zmianach w branży turystycznej,
• Dbanie o wysoki poziom wiedzy z zakresu systemów wśród pracowników,

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Biegłej znajomości j. angielskiego - warunek konieczny,
• Znajomości systemu GDS: Amadeus, Galileo bądź Sabre,
• Doświadczenia w branży turystycznej,
• Dobrej organizacji pracy,
• Efektywnego planowania zajęć,
• Umiejętności pracy stresie,

Oferujemy

Oferujemy:

• Umowę o pracę na pełen etat - zatrudnienie bezpośrednio przez Naszego Klienta,
• Bogaty pakiet benefitów: ubezpieczenie medyczne , karta sportowa, dodatek lunchowy, zniżki na hotele i przeloty,
• Pracę w międzynarodowej firmie i możliwość zdobywania cennych doświadczeń,
• Lokalizacja firmy - Warszawa Mokotów.

Branża: Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie