Wyszukaj spośród 8042 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Technik serwisu / serwisant

Lokalizacja: Pułtusk , mazowieckie
Data: 02-12-0002, do końca 435 dni

Aktualnie dla naszego klienta - producenta najwyższej klasy sprzętu magazynowego, poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

Główne obowiązki na stanowisku:

• Samodzielna naprawa wózków widłowych u klientów,
• Konserwacja sprzętu,
• Świadczenie serwisu gwarancyjnego i po gwarancyjnego,
• Doradztwo dla klientów,
• Budowanie długotrwałych relacji z klientami,

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie zawodowe techniczne (mile widziane elektrotechniczne),
• Min. 2 lata doświadczenia w zawodzie mechanika, elektormechanika, mobilnego serwisanta,
• Doświadczenie jako mechanik samochodowy - mile widziane,
• Znajomość budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz silników spalinowych i instalacji gazowych –będzie atutem,
• Prawo jazdy kat. B,
• Komunikatywność, sumienność i odpowiedzialność,

Oferujemy

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
• Zdobycie cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie,
• Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie,
• Benefity w postaci programu sportowo-rekreacyjnego, ubezpieczenia i opieki medycznej,
• Miejsce pracy Wyszków i okolice 40 km.

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie