Wyszukaj spośród 8920 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Specjalista językowy - niemiecki , francuski
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 02-12-0002, do końca 346 dni

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy: absolwentów Filologii, pasjonatów języków obcych zmotywowanych do rozwoju w międzynarodowej firmie.
Dołącz do zespołu, jeśli chcesz zdobywać wartościowe doświadczenie w pracy z innymi kulturami oraz aktywnie wykorzystywać znajomość języków obcych! Czekamy na Ciebie!

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów
  • Wsparcie organizacyjne i administracyjne firmy oraz innych działów
  • Praca z klientem biznesowym
Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość jednego z wymienionych języków: francuski, niemiecki,
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Motywacji do pracy
Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę pełną możliwości rozwoju w międzynarodowej stabilnej organizacji
  • Bogaty pakiet benefitów m. in prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, wejściówki na wydarzenia kulturalne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Miła i przyjazna atmosfera

Branża: Administracja biurowa

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Kiedy zarejestrować się w urzędzie pracy?
Status bezrobotnego daje wiele korzyści, jak prawo do zasiłku oraz ubezpieczenie
18/06/2018
Kiedy płacimy Fundusz Pracy?
Środki Funduszu Pracy przeznaczone są na realizację programów na rzecz promocji
11/06/2018
Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
Pracownikowi przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w związku z rozwiązaniem
09/06/2018
Zobacz wszystkie