To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Akcja Informacyjna/Umawianie Spotkań/Praca stała Call&More

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Stanowisko: Specjalista
  • Region: świętokrzyskie
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Zarobki: 1000 – 2000 zł
  • Branża: Call Center, Doradztwo / Konsulting, Marketing
  • Kraj: Polska

Akcja Informacyjna/Umawianie Spotkań/Praca stała
Pracodawca: Call&More
Kraj: Polska , Region: świętokrzyskie

Jesteśmy Firmą stale rozwijającą się, tym samym gwarantującą stabilne warunki zatrudnienia. Obecnie poszukujemy osób ciekawych i ambitnych, którym teraz możemy WIĘCEJ zaproponować. Dlatego dołącz do naszego Zespołu i przekonaj się, że CALL&MORE to - More for You!
Charakteryzuje Nas Prestiż i Profesjonalizm.

Zapraszamy do współpracy osoby poszukujące pracy na stałe.
Prześlij nam swoje CV, skontaktujemy się z wybranymi aplikantami.

Opis stanowiska pracy

Twoim głównym zadaniem będzie:

  • telefoniczny kontakt w celu poinformowania o możliwości odbycia spotkania
  • utrzymanie pozytywnych relacji z klientem

Wymagania stawiane kandydatom

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, NASI TRENERZY NAUCZĄ CIĘ WSZYSTKIEGO! Z przyjemnością przekażemy Ci naszą wiedzę i umiejętności.

Nasza oferta

Oprócz comiesięcznej wypłaty +premii otrzymasz:

  • profesjonalne szkolenie i wsparcie trenerów;
  • pracę od pon. – pt. STAŁE GODZINY;
  • stabilne zatrudnienie oparte o umowę z ZUS;
  • elastyczny grafik dopasowany do Ciebie;
  • pracę w Centrum Kielc.