To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

PRACA NA WAKACJE 13 ZŁ -16 ZŁ Call&More

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Stanowisko: Specjalista
  • Region: świętokrzyskie
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Zarobki: 1000 – 2000 zł
  • Branża: Call Center, Obsługa klienta, Praca dla osób z Ukrainy
  • Kraj: Polska

PRACA NA WAKACJE 13 ZŁ -16 ZŁ
Pracodawca: Call&More
Kraj: Polska , Region: świętokrzyskie

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, chcemy zaprosić Cię do współpracy (na st. Telefonicznej Obsługi Klienta) w Nowym Projekcie Informacyjnym (generowanie leadów).

Chcesz z nami współpracować i stać się częścią Naszego Zespołu B2C - prześlij CV, a my oddzwonimy.

Opis stanowiska pracy

Charakter pracy:

  • praca stacjonarna, w biurze, od pn. - pt. w godz. 08.30 - 16.30;
  • promowanie marki poprzez przedstawianie nowych, atrakcyjnych rozwiązań.

Wymagania stawiane kandydatom

Jakiej osoby szukamy?:

  • komunikatywnej;
  • otwartej;
  • uśmiechniętej;
  • nastawionej na sukces.

Nasza oferta

Wspierając Ciebie zapewniamy:

  • stawkę godzinową bądź stałą podstawę;
  • stabilną umowę z pełnym ubezpieczeniem;
  • profesjonalne szkolenia i warsztaty rozwijające Twoje umiejętności;
  • elastyczność w ustalaniu godzin pracy;
  • swobodna atmosferę;
  • dla najlepszych darmowe KKM.