Wyszukaj spośród 8046 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

PRACA NA WAKACJE 13 ZŁ -16 ZŁ

Data: 02-12-0002, do końca 424 dni
Lokalizacja: Kielce , świętokrzyskie

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, chcemy zaprosić Cię do współpracy (na st. Telefonicznej Obsługi Klienta) w Nowym Projekcie Informacyjnym (generowanie leadów).

Chcesz z nami współpracować i stać się częścią Naszego Zespołu B2C - prześlij CV, a my oddzwonimy.

Opis stanowiska

Charakter pracy:

  • praca stacjonarna, w biurze, od pn. - pt. w godz. 08.30 - 16.30;
  • promowanie marki poprzez przedstawianie nowych, atrakcyjnych rozwiązań.
Wymagania

Jakiej osoby szukamy?:

  • komunikatywnej;
  • otwartej;
  • uśmiechniętej;
  • nastawionej na sukces.
Oferujemy

Wspierając Ciebie zapewniamy:

  • stawkę godzinową bądź stałą podstawę;
  • stabilną umowę z pełnym ubezpieczeniem;
  • profesjonalne szkolenia i warsztaty rozwijające Twoje umiejętności;
  • elastyczność w ustalaniu godzin pracy;
  • swobodna atmosferę;
  • dla najlepszych darmowe KKM.

Wymagane języki

polski

Wynagrodzenie
1500 PLN / Miesiąc

Branża: Call Center
Branża: Obsługa klienta
Branża: Praca dla osób z Ukrainy

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie