ZBROJARZ (Francja) Neptune RH

  • Rennes, Bretania
  • 25-07-2017 , do końca 176 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: Bretania
  • Branża: Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Francja

ZBROJARZ (Francja)
Pracodawca: Neptune RH
Kraj: Francja , Region: Bretania

Neptune RH (nr KRAZ 16224), francuskie biuro doradztwa personalnego, specjalizujące się w branży budowlanej oraz przemysłowej, poszukuje kandydatów na stanowisko: ZBROJARZ (Francja).

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

OBOWIĄZKI:

  • wykonywanie zbrojenia dla prefabrykatów żelbetowych;
  • praca na podstawie rysunku technicznego w hali produkcyjnej.

WYMAGANIA:

  • udokumentowane doświadczenie (3 lata);
  • znajomość rysunku technicznego;
  • samodzielność;
  • własny samochód (mile widziane);
  • znajomość języka francuskiego (mile widziane).

OFERTA:

  • zarobki w wysokości 1450 euro netto + atrakcyjne premie;
  • dodatkowa premia dla osoby z własnym samochodem;
  • umowa o pracę na warunkach francuskich;
  • zapewnione zakwaterowanie;
  • pomoc w załatwieniu wszystkich spraw formalnych;

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV

Prosimy o dodanie do wysyłanych aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Oferta jest ważna jeszcze 176 dni Aplikuj teraz