To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w kursie przygotowującym do podjęcia pracy jako pracownik biurowy 11183

  • Szczecinek, zachodniopomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: zachodniopomorskie
  • Branża: Administracja biurowa
  • Kraj: Polska

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w kursie przygotowującym do podjęcia pracy jako pracownik biurowy
Pracodawca: 11183
Kraj: Polska , Region: zachodniopomorskie

Zapraszamy do udziału w projekcie współfinansowanym z funduszy Unii Europejskiej pn. „Lepszy start w Zachodniopomorskim” w którym można zdobyć kwalifikacje zawodowe i doświadczenie podczas płatnego stażu. Projekt realizowany jest dla osób z powiatów: szczecineckiego.

Kontakt telefoniczny lub drogą e-mail.

Opis stanowiska pracy

Proponowane kwalifikacje:

  • PRACOWNIK BIUROWY.

Wymagania stawiane kandydatom

Do projektu przystąpić mogą osoby:

  • w wieku 15 – 29 lat;
  • pozostające bez zatrudnienia;
  • posiadające niskie kwalifikacje;
  • zamieszkujące obszary wiejskie;
  • z niepełnosprawnościami (nie jest wymagane).

Nasza oferta

Oferujemy uczestnikom:

  • bezpłatny udział w Projekcie;
  • płatne stypendium szkoleniowe;
  • płatny staż zawodowy;
  • indywidualne pośrednictwo pracy i szkolenia z zakresu technik aktywnego poszukiwania pracy;
  • pomoc pośrednika pracy w znalezieniu stałego zatrudnienia po ukończonym stażu.