Wyszukaj spośród 8042 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik działu tradycja

Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie
Data: 02-12-0002, do końca 435 dni

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

Opis stanowiska

Pracownik wagowy działu Tradycja w markecie spożywczym na al. Rzeczpospolitej w Gdańsku.

Praca polega na ważeniu oraz krojeniu wędlin i serów.

Wymagania

WYMAGANIA

- ukończone 18 lat
- dyspozycyjność zmianowa w godz. 7-21
- aktualne badania sanepidowskie

Oferujemy

OFERUJEMY

- wynagrodzenie podstawowe 2300 zł brutto
- premię uznaniową w wysokości do 350 zł brutto
- umowę o pracę
- pracę na etat
- szkolenie przygotowujące do pracy

DODATKOWE INFORMACJE

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie