Wyszukaj spośród 12479 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Praca na magazynie>wypłata do 3100brutto i 600brutto za polecenie
Lokalizacja: Śrem , wielkopolskie
Data: 02-12-0002, do końca 340 dni

Szukasz pracy z dobrymi pieniędzmi i zapewnionym darmowym dojazdem?
Mamy dla Ciebie idealną ofertę - pracuj w jednym z największych sklepów online na świecie!

Już dziś aplikuj na stanowisko:

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Sady k. Poznania

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • skanowanie produktów
  • załadunek i rozładunek przesyłek
  • sortowanie i kompletacja wysyłek
  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
  • braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracodawcy
Oferujemy

Co znajdziesz w naszej ofercie?

  • stawkę 15 zł brutto/ h - wynagrodzenie zawsze na czas!
  • premię do 15% całego wynagrodzenia
  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS i płatne urlopy i L4)
  • pracę 4 dni w tygodniu po 10 h
  • dofinansowanie do posiłków
  • pakiet Randstad PLUS
  1. karta sportowa i opieka medyczna dofinansowana przez pracodawcę
  2. zniżki i rabaty nawet do 50% na zakupy online

Miejsce pracy: Sady koło Poznania

Jesteś zorganizowany i masz zdolności manualne?

Wyślij sms o treści "Pracuj" na numer 605 133 217 - skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o współpracy.

GWARANTOWANY DARMOWY DOJAZD Z TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Nie czekaj - umów się na spotkanie w sprawie pracy w swojej miejscowości :)

DODATKOWO za każdą poleconą przez Ciebie osobę, która rozpocznie pracę w magazynie ZAROBISZ 600zł !
Im więcej osób tym lepiej dla Ciebie - nagrody się sumują :)

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa. Randstad Polska Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47).

Branża: Magazyn

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Kiedy zarejestrować się w urzędzie pracy?
Status bezrobotnego daje wiele korzyści, jak prawo do zasiłku oraz ubezpieczenie
18/06/2018
Kiedy płacimy Fundusz Pracy?
Środki Funduszu Pracy przeznaczone są na realizację programów na rzecz promocji
11/06/2018
Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
Pracownikowi przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w związku z rozwiązaniem
09/06/2018
Zobacz wszystkie