Wyszukaj spośród 8926 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

pracownik MAGAZYNU! - praca od zaraz
Lokalizacja: Kostrzyn , wielkopolskie
Data: 02-12-0002, do końca 370 dni

Terminowe wynagrodzenie są naszym priorytetem!

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Kostrzyn

Oferujemy:

  • pracę na dwie zmiany w godzinach 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio w firmie po okresie próbnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie 2600 brutto
  • Dodatkowe benefity m.in. opieka medyczna i kartę sportową, zniżki na zakupy on-line do 50%, rabaty do pizzerii i restauracji nawet do 50%, zniżki na bilety do kina!
Wymagania

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • kompletacja zamówień do wysyłki
  • ogólne prace magazynowe
  • praca na wózku widłowym

Jeśli jesteś gotowy do pracy na cały etat w systemie 2- zmianowym, posiadasz książeczkę sanepid oraz uprawnienia na wózki widłowe - skontaktuj się z nami!
Oferujemy

Zadzwoń lub wyślij sms o treści PRACA KOSTRZYN
na nr 605 130 539 - oddzwonię i opowiem o ofercie

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa. Randstad Polska Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47).

Branża: Magazyn

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Jak dorobić po pracy – przegląd najpopularniejszych zajęć dodatkowych
Polacy, czyli naród zabiegany. Starają się wiązać koniec z końcem, czasami nawet
12/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. VI
Podczas gdy większość pracodawców uważa, że spełnia wszelkie kryteria przyjaznej
11/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. V
W poprzednich częściach cyklu wyjaśniliśmy już m.in., jak stworzyć skuteczne
10/07/2018
Zobacz wszystkie