Wyszukaj spośród 8920 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Hydraulik - praca we Francji OD ZARAZ
Lokalizacja: Cavalaire-sur-Mer , Francja
Data: 02-12-0002, do końca 346 dni

Miejsce pracy: FRANCJA

Poszukujemy doświadczonych HYDRAULIKÓW

KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:
• Prace hydrauliczne na terenie nowych budynków mieszkalnych
• Montaż instalacji sanitarnych, wodnych i grzewczych
• Instalacje w miedzi i PCV
• Lutowanie

Wymagania

WYMAGANIA :

• Min. kilkuletnie doświadczenie na stanowisku hydraulika w Polsce lub zagranicą
• Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
• Mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem na projekt

Oferujemy

OFERUJEMY:
• Stawkę godzinową : 10,50 euro brutto + stałe premie (żywieniowa, końca misji)
• Zakwaterowanie
• Polską umowę o pracę na pełny etat
• Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania

Branża: Budownictwo
Branża: Pozostałe

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Kiedy zarejestrować się w urzędzie pracy?
Status bezrobotnego daje wiele korzyści, jak prawo do zasiłku oraz ubezpieczenie
18/06/2018
Kiedy płacimy Fundusz Pracy?
Środki Funduszu Pracy przeznaczone są na realizację programów na rzecz promocji
11/06/2018
Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
Pracownikowi przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w związku z rozwiązaniem
09/06/2018
Zobacz wszystkie