To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Hydraulik - praca we Francji OD ZARAZ Work Express Sp. z o.o.

  • Cavalaire-sur-Mer, Francja
  • Stanowisko: Nie podano
  • Branża: Budownictwo, Pozostałe
  • Kraj: Francja

Hydraulik - praca we Francji OD ZARAZ
Pracodawca: Work Express Sp. z o.o.
Kraj: Francja

Miejsce pracy: FRANCJA

Poszukujemy doświadczonych HYDRAULIKÓW

KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

OBOWIĄZKI:
• Prace hydrauliczne na terenie nowych budynków mieszkalnych
• Montaż instalacji sanitarnych, wodnych i grzewczych
• Instalacje w miedzi i PCV
• Lutowanie

WYMAGANIA :

• Min. kilkuletnie doświadczenie na stanowisku hydraulika w Polsce lub zagranicą
• Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
• Mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem na projekt

OFERUJEMY:
• Stawkę godzinową : 10,50 euro brutto + stałe premie (żywieniowa, końca misji)
• Zakwaterowanie
• Polską umowę o pracę na pełny etat
• Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania