Wyszukaj spośród 21592 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Hydraulik - praca we Francji OD ZARAZ

Lokalizacja: Cavalaire-sur-Mer , Francja
Data: 02-12-0002, do końca 519 dni

Miejsce pracy: FRANCJA

Poszukujemy doświadczonych HYDRAULIKÓW

KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:
• Prace hydrauliczne na terenie nowych budynków mieszkalnych
• Montaż instalacji sanitarnych, wodnych i grzewczych
• Instalacje w miedzi i PCV
• Lutowanie

Wymagania

WYMAGANIA :

• Min. kilkuletnie doświadczenie na stanowisku hydraulika w Polsce lub zagranicą
• Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
• Mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem na projekt

Oferujemy

OFERUJEMY:
• Stawkę godzinową : 10,50 euro brutto + stałe premie (żywieniowa, końca misji)
• Zakwaterowanie
• Polską umowę o pracę na pełny etat
• Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania

Szukasz pracy jako Hydraulik - praca we Francji OD ZARAZ

Oferta pracy na stanowisku: Hydraulik - praca we Francji OD ZARAZ w miejscowości: Cavalaire-sur-Mer jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Work Express Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Hydraulik - praca we Francji OD ZARAZ Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Hydraulik - praca we Francji OD ZARAZ, praca w Cavalaire-sur-Mer dopasowana do Twoich wymagań.Work Express Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Zobacz wszystkie