To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Asystent z Jęz. Niemieckim Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: zachodniopomorskie
  • Branża: Administracja biurowa, Bankowość
  • Kraj: Polska
Asystent z Jęz. Niemieckim

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, kancelarii prawnej i adwokackiej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI

  • obsługa administracyjna i recepcyjno-telefoniczna sekretariatu
  • przygotowywanie projektów pism
  • prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • prowadzenie kalendarza spotkań zarządu
  • obsługa klientów i interesantów

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe lub status studenta
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera i pakietu Office
  • doskonała organizacja pracy własnej

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 2800 złotych brutto
  • warunki pracy sprzyjające rozwojowi zawodowemu
  • wdrożenie do obowiązków pod okiem opiekuna

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Felczaka 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.