To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik produkcji / pakowacz Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: wielkopolskie
  • Branża: Przemysł / Produkcja, Magazyn
  • Kraj: Polska
Pracownik produkcji / pakowacz

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, specjalizującego się m.in. w malowaniu proszkowym, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI

  • pakowanie różnego rodzaju wkrętów
  • oklejanie zapakowanego towaru
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

WYMAGANIA

  • gotowość podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziany status osoby uczącej się
  • doświadczenie nie jest konieczne - wszystkie zadania zostaną wyjaśnione przez brygadzistę
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie na poziomie 13-14 złotych brutto za godzinę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę w systemie zmianowym (6-14:00; 14-22:00) od poniedziałku do piątku
  • elastyczny grafik
  • atrakcyjną lokalizację blisko centrum Poznania

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Felczaka 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.