Wyszukaj spośród 21431 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kontroler/ka Jakości- Tarnogaj! Pon-pt !

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 02-12-0002, do końca 520 dni

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej- produkcja elementów elektrycznych poszukujemy aż 6 kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

ZADANIA:

  • kontrola wzrokowa małych elementów
  • obsługa narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • wpisywanie danych do systemu
  • praca od poniedziałku do piątku 6-14/14-22/22-6
Wymagania

WYMAGANIA:

  • spostrzegawczość i zdolności manualne
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • motywacja i chęci do prac
  • doświadczenie przy kontroli wzrokowej w firmach produkcyjnych
  • MILE WIDZIANE PANIE
Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • stałą stawkę godzinową 18 zł/ godz,
  • atrakcyjną premię miesięczną za uzyskane wyniki aż do 20% (zdecydowana większość pracowników otrzymuje taką premię)
  • premię frekwencyjną: do 500 złotych kwartalnie,
  • atrakcyjny dodatek za godziny nocne,
  • dodatek za polecenie osoby do pracy nawet do 2000 złotych,
  • pracę przy oddzielnym, siedzącym stanowisku, w klimatyzowanych warunkach,
  • pracę w czystych i komfortowych halach,
  • opiekuna dedykowanego dla nowych pracowników, dostępnego i pomocnego w pierwszym okresie zatrudnienia,
  • darmową herbatę, kawę, czekoladę w stołówce,
  • możliwość zakupu smacznego obiadu w atrakcyjnej cenie,
  • darmowy sok i kanapkę dla osób przyjeżdżających rowerem,
  • możliwość udziału w firmowych akcjach integrujących,
  • możliwość rozwoju w ramach struktur firmy,
  • miłą atmosferę w pracy
  • kartę sportową,
  • prywatną opiekę medyczną

UWAGA !! UWAGA !!
JUŻ TERAZ POLEĆ NAS SWOIM ZNAJOMYM

OFERTA DOTYCZY PRACY TYMCZASOWEJ

Szukasz pracy jako Kontroler/ka Jakości- Tarnogaj! Pon-pt !

Oferta pracy na stanowisku: Kontroler/ka Jakości- Tarnogaj! Pon-pt ! w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kontroler/ka Jakości- Tarnogaj! Pon-pt ! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kontroler/ka Jakości- Tarnogaj! Pon-pt !, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Zobacz wszystkie