To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Praca biurowa z językiem obcym Cee Experts Uszyński s.j.

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Administracja biurowa
  • Kraj: Polska

Praca biurowa z językiem obcym
Pracodawca: Cee Experts Uszyński s.j.
Kraj: Polska , Region: mazowieckie

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

 Opis stanowiska:

- Obsługa korespondencji i organizacja spotkań
- Wparcie organizacyjne i administracyjne firmy
- Bieżąca aktualizacja baz danych, korespondencja biurowa
- Wsparcie w projektach realizowanych przez firmę
- Organizacja szkoleń i konferencji wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub innego języka europejskiego
- Umiejętności organizacyjne
- Dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

- Stałe warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
- Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w międzynarodowej firmie
- Przyjazną atmosferę
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Pakiet benefitów ( opieka medyczna, karta Multisport, bilety na wydarzenia kulturalne )