Wyszukaj spośród 8042 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator wózków widłowych na Magazynie

Lokalizacja: Stryków , łódzkie
Data: 02-12-0002, do końca 435 dni

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynowy

Opis stanowiska

Zadania:

  • załadunek i rozładunek towarów,
  • operowanie wózkiem widłowym,
  • wypełnianie dokumentacji magazynowych.

Wymagania

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • motywacja do pracy.
Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stawkę miesięczną + atrakcyjne premie,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat z możliwością zatrudnienia u klienta po okresie próbnym,

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie