Wyszukaj spośród 8398 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Konsultant ds. obsługi klienta z j.niemieckim.
Poznań

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 02-12-0002, do końca 433 dni

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z personelem tymczasowym.

Obecnie dla swojego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska
Zadania:
  • Obsługa infolinii przychodzącej w języku polskim i niemieckim
  • Udzielanie informacji na bieżące zapytania klientów mailowo i telefonicznie
  • Aktualizacja danych w systemie
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
Wymagania
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie
  • Motywacja
  • Umiejętność współpracy
Oferujemy
Oferujemy:
  • Wspaniałe miejsce do pracy - komfortowe biuro w dogodnej lokalizacji blisko Starego Rynku
  • Pracę w renomowanej firmie
  • Codzienny kontakt z językami obcymi
  • Możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
  • Miesięczne premie uzależnione od wyników pracy
  • Dodatkowe benefity (możesz wybierać wśród różnorodnych opcji: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie)

Branża: Call Center
Branża: Obsługa klienta

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie