Wyszukaj spośród 21694 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Konsulatant infolinii z j.angielskim

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 02-12-0002, do końca 518 dni

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych
z personelem tymczasowym.

Opis stanowiska
Zadania:
  • Obsługa infolinii przychodzącej w języku polskim i angielskim
  • Udzielanie informacji na bieżące zapytania klientów mailowo i telefonicznie
  • Aktualizacja danych w systemie
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
Wymagania
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na infoliniach przychodzących/wychodzących
  • Umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów
  • Dobra dykcja
  • Dyspozycyjność min. 100 h w miesiącu
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
Oferujemy
Oferujemy:
  • Pracę w komfortowym biurze w centrum Poznania
  • Szkolenie wdrażające do pracy
  • Elastyczny grafik
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
  • Stawkę godzinową + premię miesięczną
  • Bogaty pakiet benefitów: karte multisport, ubezpieczenie zdrowotne

Szukasz pracy jako Konsulatant infolinii z j.angielskim

Oferta pracy na stanowisku: Konsulatant infolinii z j.angielskim w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Konsulatant infolinii z j.angielskim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsulatant infolinii z j.angielskim, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Zobacz wszystkie