To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pilnie zatrudnię mechanika, elektromechanika samochodowego Bendiks S.C.

  • Kraków, małopolskie
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Region: małopolskie
  • Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Zarobki: 2000 zł – 4000 zł
  • Branża: Praca fizyczna, Motoryzacja
  • Kraj: Polska

Pilnie zatrudnię mechanika, elektromechanika samochodowego
Pracodawca: Bendiks S.C.
Kraj: Polska , Region: małopolskie

Firma Bendiks wieloletni serwis rozruszników i alternatorów zatrudni na stanowisko: mechanika, elektromechanika.

  • praca w godzinach 09:00 – 17:00;
  • miejsce pracy: Kraków ul. S. Piaseckiego.

Kontakt:

  • drogą e – mail lub osobiście na adres ul. Piaseckiego 7. Wszelkie informacje udzielamy telefoniczne.

Opis stanowiska pracy

Praca na stanowisku warsztatowym.

Wymagania stawiane kandydatom

  • chęć do pracy;
  • ogólne pojęcie o sprawach mechaniki/elektromechaniki samochodowej - możliwość przyuczenia;
  • przestrzeganie przepisów BHP.

Nasza oferta

  • stałą pracę w młodym zespole;
  • możliwość awansu;
  • dobre wynagrodzenie.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV