Specjalista ds. Obsługi Spraw Indywidualnych

Experum HR Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży zarządzania wierzytelnościami, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • nawiązywanie i utrzymanie długotrwałych relacji z niemieckojęzycznym klientem;
  • rozpatrywanie reklamacji oraz zapytań indywidualnych i udzielanie odpowiedzi;
  • obsługa procesu SKIP;
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi;
  • dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie C1;
  • znajomość obsługi komputera;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • profesjonalne szkolenia;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: List motywacyjny

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Obsługi Spraw Indywidualnych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Obsługi Spraw Indywidualnych w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Experum HR lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Obsługi Spraw Indywidualnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Spraw Indywidualnych, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Experum HR praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie