To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Kasjer-sprzedawca Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Police, zachodniopomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: zachodniopomorskie
  • Branża: Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka, Praca fizyczna
  • Kraj: Polska
Kasjer-sprzedawca

KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży spożywczej, specjalizującej się w sprzedaży hurtowej mięsa, drobiu i wędlin, poszukujemy Kandydatów do jednego z punktów sprzedaży produktów mięsnych na stanowisko:

OBOWIĄZKI

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie bezpośrednia obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy, kontrola jakości i ekspozycja towaru.

WYMAGANIA

• Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
• Umiejętność pracy w zespole
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie podczas okresu próbnego
• Wynagrodzenie godzinowe w wysokości 14 złotych brutto
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 lub 10:00-18:00
• Szkolenie przed objęciem pracy
• Możliwość podjęcia stałej współpracy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Felczaka 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.