Wyszukaj spośród 8042 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik Produkcji

Lokalizacja: Kliniska Wielkie , zachodniopomorskie
Data: 02-12-0002, do końca 436 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta, świadczącego usługi z zakresu produkcji i dystrybucji opakowań z tektury, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie odbiór opakowań z maszyny, układanie towaru na paletach oraz inne prace pomocnicze związane z produktem.

Wymagania

WYMAGANIA

• Doświadczenie w branży produkcyjnej
• Możliwość pracy w systemie trzyzmianowym
• Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie godzinowe z atrakcyjnym systemem premiowania
  • Ciepły posiłek regeneracyjny na każdej zmianie

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracach produkcyjnych i jesteś osobą, która szuka stabilnego zatrudnienia, to ta oferta jest dla Ciebie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji

Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie