To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Monter wyrobów oświetleniowych - praca na jedną zmianę Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Siechnice, dolnośląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża: Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska

Monter wyrobów oświetleniowych - praca na jedną zmianę
Pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: dolnośląskie

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej- produkcja systemów oświetleniowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • montaż systemów oświetleniowych,
  • wykonywanie planu produkcyjnego,
  • praca zgodnie z profilem firmy,
  • kontrola jakości wykonanych elementów.

Wymagania:

  • dobra umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego,
  • wyobraźnia przestrzenna,
  • znajomość komputera,
  • sumienność i dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie i motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • pracę jednozmianowa od poniedziałku do piątku (z możliwością pracy dwuzmianowej w przyszłości),
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji i globalnym zasięgu,
  • benefity: opieka medyczna, karta sportowa, nauka języka angielskiego 2x w tygodniu, pizza Friday!
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania."