Wyszukaj spośród 21562 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego - język niemiecki

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 02-12-0002, do końca 524 dni

Dla naszego klienta -międzynarodowej firmy z branży telekomunikacyjnej, będącej producentem telefonów komórkowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

Zadania:

  • wsparcie i obsługa klientów biznesowych (kontakt telefoniczny, mailowy)
  • monitorowanie zgłoszeń użytkowników
  • opieka logistyczna klientów
  • dbanie o kompleksowe rozwiązywanie zgłoszeń klientów
Wymagania

Jeśli:

  • znasz biegle język niemiecki i angielski
  • lubisz pracować z klientem biznesowym
  • chcesz rozwijać się międzynarodowej firmie
  • szybko się uczysz, jesteś komunikatywny i otwarty
  • efektywnie pracujesz w zespole

Ta praca jest dla Ciebie!

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz kartę sportową, prywatną opiekę medyczną
  • elastyczny grafik (praca zmianowa)
  • pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia
  • miejsce pracy - Warszawa (Mokotów)

Szukasz pracy jako Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego - język niemiecki

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego - język niemiecki w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego - język niemiecki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego - język niemiecki, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Koniec z mobbingiem w miejscu pracy
Atmosfera w miejscu pracy to jeden z najważniejszych elementów świadczących o
19/12/2018
Pracowniku choruj mniej, to dostaniesz premię
Wiadomo nie od dziś, że każda nieobecność pracownika, spowodowana np. chorobą w
18/12/2018
Coraz więcej nowych inwestycji
            W ostatnim czasie nasza gospodarka rozwija się w błyskawicznym
17/12/2018
Zobacz wszystkie