Wyszukaj spośród 8398 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik biurowy
Białystok

Lokalizacja: Białystok , podlaskie
Data: 02-12-0002, do końca 433 dni
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

CPC Consulting Group agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Zadania:

- obsługa Klientów Indywidualnych zgodnie z obowiązującymi procedurami,
- obsługa zawartych umów oraz zawieranie umów sprzedaży lub usługi kompleksowej dla gospodarstw domowych i small biznesu,
- współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie obsługi odbiorców, w ramach umowy kompleksowej,
- raportowanie zdarzeń wynikających z obsługi klienta na stanowisku pracy,
- obsługa promocji i ofert sprzedaży.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne lub prawnicze
- znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem rynku energii
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe od 14 zł brutto,
- atrakcyjny system benefitów,
- miła i przyjazna atmosfera w pracy,
- stabilna praca w renomowanej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zgodnie z obowiązującym prawem CPC Consulting Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8148.

Branża: Administracja biurowa

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie