Wyszukaj spośród 10799 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik fizyczny do sortowania odzieży
Lokalizacja: okolice Bonn , Niemcy
Data: 02-12-0002, do końca 344 dni
Rodzaj pracy: Praca za granicą

CPC Consulting Group agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Zadania:

Kandydat zatrudniony na wyżej wymienionym stanowisku będzie pracować przy sortowaniu odzieży. W ramach swojego stanowiska Pracownik będzie wykonywał proste prace związane z podziałem odzieży na określone grupy produktowe.

Wymagania

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy przy w/w zadaniach,
- umiejętność szybkiego wykonywania prac manualnych
- dostępność zawodowa, możliwość podjęcia pracy od 03.07.2017
- samodzielność w pracy
- dokładność, staranność oraz chęci do pracy

Oferujemy

Oferujemy:

- wyjazd na podstawie delegowania transgranicznego
- pracę od poniedziałku do piątku (ewentualne soboty), 40h tygodniowo
- stawkę godzinową 10,50 euro brutto + 1,50 euro netto za każdą godzinę pracy
- płatny urlop (25 dni/rok) oraz dni świąteczne przypadające w dni robocze
- pełne ubezpieczenie zarówno na terenie Polski jak i Niemiec
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Zgodnie z obowiązującym prawem CPC Consulting Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8148.

Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Kiedy zarejestrować się w urzędzie pracy?
Status bezrobotnego daje wiele korzyści, jak prawo do zasiłku oraz ubezpieczenie
18/06/2018
Kiedy płacimy Fundusz Pracy?
Środki Funduszu Pracy przeznaczone są na realizację programów na rzecz promocji
11/06/2018
Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
Pracownikowi przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w związku z rozwiązaniem
09/06/2018
Zobacz wszystkie