Wyszukaj spośród 21592 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Asystent/ka Biura

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 02-12-0002, do końca 519 dni
Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Zadania:

  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie recepcji (przyjmowanie gości, zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, obsługa centrali telefonicznej),
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,
  • nadawanie i odbiór przesyłek kurierskich oraz współpraca z firmami kurierskimi,
  • pomoc w organizacji spotkań (przygotowywanie sali konferencyjnych, przyjmowanie gości).
Wymagania

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego na poziomie minimum B1 jest wymagana,
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • znajomość pakietu Office,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane, ale niewymagane,
  • rzetelność, sumienność, dokładność.
Oferujemy

Oferujemy:

  • praca w dużej międzynarodowej firmie z wysoko rozwiniętą kulturą organizacyjną,
  • wynagrodzenie podstawowe + pakiet socjalny (karta sportowa, opieka medyczna),
  • przez okres próbny (3 miesiące) zatrudnienie na umowę zlecenie ze stawką 20 zł/h brutto,
  • po tym okresie możliwość przejścia na umowę o pracę tymczasową,
  • doskonała lokalizacja biura - Centrum Warszawy,
  • możliwość zdobycie doświadczenia i rozwoju osobistego.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Szukasz pracy jako Asystent/ka Biura

Oferta pracy na stanowisku: Asystent/ka Biura w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Asystent/ka Biura Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent/ka Biura, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Zobacz wszystkie