To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Atrakcyjna oferta/ Opieka nad 85-letnią Panią/ od 24.06 Vivien Work

  • Frankfurt nad Menem, Niemcy
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Rodzaj pracy: Dowolny
  • Zarobki: 4000 zł – 6000 zł
  • Branża: Praca fizyczna, Medycyna, Opiekun medyczny
  • Kraj: Niemcy

Atrakcyjna oferta/ Opieka nad 85-letnią Panią/ od 24.06
Pracodawca: Vivien Work
Kraj: Niemcy

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy Vivien Work (wpis do rejestru: 12754) poszukuje osoby na stanowisko: Opiekunka osoby starszej

  • Opieka nad 85-letnią  Panią;
  • Praca od 24.06 na 2 miesiące.

 Miejscowość: Rosbach (ok 30 km od Frankfurtu nad Menem)

Stan podopiecznej:

  • niedosłyszy;
  • porusza się przy balkoniku.

Do Pani przychodzi Pflegedienst (zakłada pończochy uciskowe i pomaga przy higienie).

Obowiązki:

  • gospodarstwo domowe;
  • wsparcie w czynnościach codziennych;
  • pomoc przy wstawaniu, przebieraniu się;
  • dotrzymywanie towarzystwa.

Wymagania stawiane kandydatom

  • komunikatywna/dobra znajomość j. niemieckiego;
  • doświadczenie w opiece.

Nasza oferta

Wynagrodzenie: 1200€ za miesiąc + do 200 € zwrot kosztów podróży.

Warunki mieszkaniowe:

  • podopieczna mieszka sama;
  • dla opiekunki pokój z osobną łazienką;
  • TV, internet.

Kontakt telefoniczny. Godziny pracy biura: pon.-pt. 09:00-17:00