To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Stuttgart- samotnie mieszkająca Pani/ od 29.06 Vivien Work

  • Stuttgart, Niemcy
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Wykształcenie: Podstawowe
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Zarobki: 6000 zł – 8000 zł
  • Doświadczenie: Tylko praktyki
  • Branża: Praca fizyczna, Pozostałe, Opiekun medyczny
  • Kraj: Niemcy

Stuttgart- samotnie mieszkająca Pani/ od 29.06
Pracodawca: Vivien Work
Kraj: Niemcy

Agencja pracy Vivien Work (wpis do rejestru: 12754) poszukuje osoby na stanowisko:

Opiekunka osoby starszej

Opieka nad 94-letnią  Panią

Praca od 29.06

Miejscowość: Stuttgart

Stan podopiecznej:

demencja

problemy ze słuchem

podopieczna jest osobą leżącą

Do Pani 2x dziennie przychodzi Pflegedienst

(pielęgnacja ciała i zastrzyki)

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • gospodarstwo domowe;
  • pielęgnacja ciała;
  • dotrzymywanie towarzystwa.

Wymagania stawiane kandydatom

  • pani z  lepszymi podstawami/ komunikatywnym niemieckim;
  • doświadczenie w opiece.

Nasza oferta

  • wynagrodzenie: 1100€ za miesiąc + do 200€ zwrot kosztów podróży

Warunki mieszkaniowe:

  • podopieczna mieszka sama
  • Internet