Wyszukaj spośród 21694 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik działu księgowości

Data: 02-12-0002, do końca 510 dni
Lokalizacja: Chorzów , śląskie

Zacznij od dobrych zamian, sprawdzony pracodawca.
Probet Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania,. Poszukujemy osób chcących podjąć pracę w charakterze:
Pracownika działu księgowości

Miejsce pracy: Chorzów

Czekamy na Ciebie, zadzwoń.

Opis stanowiska
  • wprowadzanie danych do systemu księgowego na podstawie:dokumentów zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych, rozliczeń zaliczek, dokumentów magazynowych itp.
Wymagania
  • wykształcenie min. średnie;
  • orzeczenie o niepełnosprawności;
  • doświadczenie w dziale księgowości min, rok;
  • dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word);
  • dyspozycyjność;
  • znajomość programów księgowych np. Symfonia.
Oferujemy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • szkolenia wewnętrzne;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu;
  • wsparcie kierownika prowadzącego;
  • praca w przyjaznej atmosferze, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej;
  • dodatkowy urlop;
  • zwrot kosztów leczenia;
  • możliwość dofinansowania dojazdu do pracy oraz wiele innych.

Szukasz pracy jako Pracownik działu księgowości

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik działu księgowości w miejscowości: Chorzów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Probet Sp.zo.o lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik działu księgowości Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik działu księgowości, praca w Chorzów dopasowana do Twoich wymagań.Probet Sp.zo.o praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Zobacz wszystkie