To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Kierowca-Pracownik Gospodarczy Probet Sp.zo.o

  • Chorzów, śląskie
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Region: śląskie
  • Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Doświadczenie: 1 - 2 lata
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Kierowca-Pracownik Gospodarczy
Pracodawca: Probet Sp.zo.o
Kraj: Polska , Region: śląskie

Zacznij od dobrych zamian, sprawdzony pracodawca.
Probet Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania,. Poszukujemy osób chcących podjąć pracę w charakterze:

Kierowca -Pracownik Gospodarczy.
Miejsce pracy: Chorzów .

Opis stanowiska pracy

  • dowóz pracowników do i z miejsca wykonywania prac;
  • wsparcie zespołu serwisu porządkowego.

Wymagania stawiane kandydatom

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności;
  • zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz;
  • doświadczenie - mile widziane.

Nasza oferta

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • wsparcie kierownika prowadzącego;
  • praca w przyjaznej atmosferze;
  • przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej;
  • dodatkowy urlop;
  • zwrot kosztów leczenia;
  • możliwość dofinansowania dojazdu do pracy oraz wiele innych.

Czekamy na Ciebie, zadzwoń.