To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Prace ogolnobudowlane dla 3 osob - MUNCHEN Niemcy Hera Personalleasing GmbH

  • München, Niemcy
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Wykształcenie: Podstawowe
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Branża: Budownictwo
  • Kraj: Niemcy

Prace ogolnobudowlane dla 3 osob - MUNCHEN Niemcy
Pracodawca: Hera Personalleasing GmbH
Kraj: Niemcy

Nasza firma HERA Personalleasing GmbH poszukuje 3 osób do prac ogólnobudowlanych w mieście AUBING (okolice Munchen/Monachium) od Poniedziałku 19/06/2017.

Kontakt:
Od poniedziałku do piątku w godzinach
08:00 - 12:00 i 13:00 - 17:00 (oprócz środy: 08:00 - 12:00)

Możesz także wysłać CV na nasz adres mailowy.

Opis stanowiska pracy

  • prace z betonem:
    • naprawa i renowacja betonu;
    • prace oczyszczeniowe;
  • malowanie;
  • szpachlowanie.

Wymagania stawiane kandydatom

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód na wyjazd;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (chociaż jedna osoba).

Nasza oferta

  • atrakcyjną stawkę na godzinę oraz dzienną dietę;
  • zakwaterowanie: rezerwacja przez nasza agencję;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • obecność polskiego koordynatora w agencji.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV

Prawo jazdy kat. B