To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik Produkcyjny Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: zachodniopomorskie
  • Branża: Przemysł / Produkcja, Magazyn
  • Kraj: Polska

Pracownik Produkcyjny
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: zachodniopomorskie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych klientów, światowego lidera w produkcji taśm części metalowych wykorzystywanych w różnych dziedzinach przemysłu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za wywiercanie otworów przy pomocy wiertarki stołowej, pogłębianie, fazowanie otworów, zaciąganie nitów, zaciskanie nitonakrętek oraz obsługę prasy pneumatycznej.

WYMAGANIA

Wymagamy podstawowej znajomości rysunku technicznego, dokładności, gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym oraz pełnego zaangażowanie.

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie w wysokości 2350 złotych brutto miesięcznie, przyuczenie do wykonywanej pracy, stabilność zatrudnienia, zdobycie cennego doświadczenia, a także możliwość rozwoju w strukturach firmy.