Doradca Projektowy

Experum HR Kraków Wynagrodzenie do negocjacji

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z architektami, generalnymi wykonawcami, inwestorami, biurami architektonicznymi;
  • uzyskiwanie specyfikacji projektowych i ich stałe monitorowanie;
  • poszukiwanie nowych projektów, penetracja rynku budowlanego;
  • ofertowanie produktów i systemów firmy już od wczesnych etapów realizacji budowy;
  • rozwiazywanie problemów technicznych, świadczenie serwisu technicznego na budowach i w biurach projektowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne;
  • 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku doradczym lub handlowym (branża budowlana);
  • znajomość lokalnego rynku budowlanego (Polska południowo - wschodnia);
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • nastawienie na cel oraz łatwość nawiązywania kontaktu;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość zatrudnienia w firmie będącej jednym z liderów rynku materiałów budowlanych;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, system premiowy skorelowany z wynikami pracy i nowoczesne narzędzia pracy;
  • program szkoleń, nastawiony na samodoskonalenie i zdobywanie nowych umiejętności;
  • atrakcyjne benefity m.in. opiekę medyczną dla pracowników oraz członków ich rodzin.
Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako Doradca Projektowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca Projektowy w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Experum HR lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca Projektowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca Projektowy, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Experum HR praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie