Wyszukaj spośród 21520 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Technik Serwisu

Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski , lubuskie
Data: 02-12-0002, do końca 519 dni

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

• Przygotowywanie i przeprowadzanie przeglądów technicznych
• Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych
• Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
• Wykonywanie drobnych napraw

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie średnie lub techniczne
• zainteresowanie poszukiwaniem usterek w telewizorach testami różnych funkcjonalności,
• zainteresowanie nowinkami technologicznymi,
• dobry wzrok w celu prawidłowej oceny estetycznej odbiornika.

Oferujemy

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową, z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez klienta,
• Terminowość wypłat,
• Praca w systemie 2 zmianowym,
• Atrakcyjne wynagrodzenie, wysoki dodatek stanowiskowy.

Szukasz pracy jako Technik Serwisu

Oferta pracy na stanowisku: Technik Serwisu w miejscowości: Gorzów Wielkopolski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Technik Serwisu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technik Serwisu, praca w Gorzów Wielkopolski dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Optymistyczniej na rynku pracy
            W ostatnich miesiącach na rynku pracy wieje nieukrywanym
10/12/2018
Zobacz wszystkie