To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Magazynier/MARKI/umowa o pracę Stepup Search

  • Marki, mazowieckie
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Region: mazowieckie
  • Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Doświadczenie: 1 - 2 lata
  • Branża: Praca fizyczna, Magazyn
  • Kraj: Polska

Magazynier/MARKI/umowa o pracę
Pracodawca: Stepup Search
Kraj: Polska , Region: mazowieckie

STEP UP jest międzynarodową firmą od ponad 10 lat wspierającą swoich Klientów w zakresie rekrutacji i zatrudniania pracowników.

Dla naszego Klienta dużej, znanej polskiej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier - do pracy w magazynie w Markach.
Praca na stałe, umowa o pracę!

Opis stanowiska pracy

  • przyjmowanie oraz wydawanie towaru z magazynu;
  • przygotowanie zamówień do wysyłki;
  • dbałość o jakość ułożenia towarów w magazynie;
  • prace związane z obsługą wózka widłowego (po przeszkoleniu);
  • inne prace magazynowe.

Wymagania stawiane kandydatom

  • doświadczenie w pracach magazynowych;
  • aktualna książeczka sanepid;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (poniedziałek- piątek);
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie jako operator wózka;
  • dokładność, rzetelność, odpowiedzialność.

Nasza oferta

  • stabilne zatrudnienie: umowa o pracę na pełen etat;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy + dodatki;
  • praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy);
  • bezpłatne posiłki w trakcie pracy;
  • możliwość szkoleń i awansów wewnętrznych;
  • stała praca w dużej, stabilnej firmie.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV