To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Personel sprzątający D&D Personal

  • okolice Duisburg, Niemcy
  • Stanowisko: Nie podano
  • Branża: Praca fizyczna, Magazyn
  • Kraj: Niemcy

Personel sprzątający
Pracodawca: D&D Personal
Kraj: Niemcy

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej D&D Personal Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko: Personel sprzątający.

  • Miejsce pracy: rejon Duisburg, Niemcy;
  • Rozpoczęcie pracy: od zaraz.

Opis stanowiska pracy

  • zakład metalurgiczny. sprzątanie pomieszczeń w szczególności: biura, szatnie, toalety, prysznice, pokoje zabiegowe, hale;
  • praca przy pomocy środków chemicznych;
  • elastyczne godziny pracy.

Wymagania stawiane kandydatom

  • min. podstawowa znajomość j. niemieckiego -warunek konieczny!
  • doświadczenie na w/w stanowisku pracy;
  • chęć i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • prawo jazdy kat. B mile widziane.

Nasza oferta

  • Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne;
  • stawka godzinowa brutto: 10,00 euro;
  • dodatek za pracę nocną 25%;
  • zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracownika.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV