Pomocnik mechanika z orzeczeniem Probet Sp. z o.o.

  • Pruszków Warszawa, mazowieckie
  • 13-12-2017 , do końca 24 dni
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Region: mazowieckie
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Doświadczenie: 1 - 2 lata
  • Branża: Praca fizyczna, Pozostałe
  • Kraj: Polska

Pomocnik mechanika z orzeczeniem
Pracodawca: Probet Sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: mazowieckie

Zakład Pracy Chronionej poszukuje pracowników. Firma posiada status zakładu pracy chronionej, w związku z tym skutecznie aktywizuje osoby z ograniczoną sprawnością (98% zatrudnionych stanowią pracownicy posiadający orzeczenia). Chcesz stać się częścią zespołu, w którym docenia się Twoje działania? Przyjdź do nas!

STANOWISKO:

  • pomocnik mechanika.

MIEJSCE PRACY:

  • Pruszków, Błońska.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prace pomocnicze na warsztacie.

GODZINY PRACY:

  • poniedziałek – piątek 07.00 - 15.00.

Wymagania stawiane kandydatom

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na warsztacie;
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanika;
  • dyspozycyjność;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Nasza oferta

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pełny etat;
  • wynagrodzenie: 2000 zł netto (do wypłaty);
  • przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej;
  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod nr. tel. 799015427.
Proszę o przesłanie CV na adres e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl wraz z informacją o orzeczeniu o niepełnosprawności.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV

Skan orzeczenia o niepełnosprawności

Oferta jest ważna jeszcze 24 dni Aplikuj teraz