To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator Maszyn (praca weekendowa) Talent Partners

  • Warszowice, śląskie
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Region: śląskie
  • Rodzaj pracy: Część etatu
  • Branża: Energetyka, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska

Operator Maszyn (praca weekendowa)
Pracodawca: Talent Partners
Kraj: Polska , Region: śląskie

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację  doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres e-mail.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta – międzynarodowej, stabilnej firmy produkcyjnej działającej w branży elektroenergetycznej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów
na stanowisko: Operator Maszyn (praca weekendowa), Warszowice/Żory.
Nr ref. OMW/17

Najważniejsze obowiązki:

  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • kontrola wybranych parametrów procesu produkcji.

Wymagania stawiane kandydatom

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • gotowość do pracy w weekendy w  trzyzmianowym systemie,
  • umiejętność pracy  w zespole,
  • motywacja do pracy.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Nasza oferta

  • możliwość podjęcia dodatkowej pracy w oparciu o umowę o pracę;
  • miłą atmosferę w pracy;
  • szeroki pakiet socjalny, m. in.: wczasy pod gruszą, bilety do kina lub karnety na basen, wyprawki szkolne oraz paczki świąteczne dla dzieci;
  • darmowy przewóz pracowników (Warszowice - Pszczyna – Goczałkowice – Czechowice-Dziedzice);
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV