Wyszukaj spośród 18307 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator Maszyn (praca weekendowa)

Data: 02-12-0002, do końca 497 dni
Lokalizacja: Żory , śląskie
Warszowice , śląskie

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację  doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres e-mail.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – międzynarodowej, stabilnej firmy produkcyjnej działającej w branży elektroenergetycznej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów
na stanowisko: Operator Maszyn (praca weekendowa), Warszowice/Żory.
Nr ref. OMW/17

Najważniejsze obowiązki:

  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • kontrola wybranych parametrów procesu produkcji.
Wymagania
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • gotowość do pracy w weekendy w  trzyzmianowym systemie,
  • umiejętność pracy  w zespole,
  • motywacja do pracy.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy
  • możliwość podjęcia dodatkowej pracy w oparciu o umowę o pracę;
  • miłą atmosferę w pracy;
  • szeroki pakiet socjalny, m. in.: wczasy pod gruszą, bilety do kina lub karnety na basen, wyprawki szkolne oraz paczki świąteczne dla dzieci;
  • darmowy przewóz pracowników (Warszowice - Pszczyna – Goczałkowice – Czechowice-Dziedzice);
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Szukasz pracy jako Operator Maszyn (praca weekendowa)

Oferta pracy na stanowisku: Operator Maszyn (praca weekendowa) w miejscowości: Warszowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Talent Partners lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator Maszyn (praca weekendowa) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie