To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Elektromechanik Utrzymania Ruchu (bez doświadczenia) Talent Partners

  • Tychy, śląskie
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Region: śląskie
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Branża: Inżynieria, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska

Elektromechanik Utrzymania Ruchu (bez doświadczenia)
Pracodawca: Talent Partners
Kraj: Polska , Region: śląskie

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację  doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Dla naszego Klienta - dużej, renomowanej i stabilnej firmy produkcyjnej posiadającej siedzibę w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik Utrzymania Ruchu (bez doświadczenia).

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. EUR/91/17

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - wystarczy wiedza i gotowość do szkoleń.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres e-mail.

Opis stanowiska pracy

Najważniejsze obowiązki:

  • usuwanie bieżących awarii;
  • udział w przeprowadzanych konserwacjach, przeglądach oraz bieżących naprawach;
  • dbanie o powierzone mienie;
  • raportowanie do przełożonego.

Wymagania stawiane kandydatom

  • wykształcenie techniczne;
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki oraz mechaniki;
  • praktyczna umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych;
  • gotowość i chęć do nauki oraz szkoleń;
  • zdyscyplinowanie, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole.

Nasza oferta

  • stabilne zatrudnienie w dużej. renomowanej firmie;
  • profesjonalne szkolenia;
  • stałą pracę w przyjaznej atmosferze;
  • kontakt z najnowszymi technologiami;
  • realną możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV