To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

PRACA W NIEMCZECH - bez doświadczenia - sprzątanie hoteli Ha Hotelservice International Sp z o.o.

  • Cały kraj, Hamburg
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Region: Hamburg
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Branża: Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka, Praca fizyczna, Pozostałe
  • Kraj: Niemcy

PRACA W NIEMCZECH - bez doświadczenia - sprzątanie hoteli
Pracodawca: Ha Hotelservice International Sp z o.o.
Kraj: Niemcy , Region: Hamburg

Poszukujemy osób do sprzątania hoteli w Niemczech.

Opis stanowiska pracy

Praca na stanowisku Pokojówka/Pokojowy.

Wymagania stawiane kandydatom

Nie wymagamy doświadczenia.

Nasza oferta

• Kontrakt niemiecki
• 10 euro /godz.
• Szkolenie przygotowujące do stanowiska pracy
• Pomoc w zakwaterowaniu
• Wsparcie w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za
granicą
• Załatwiamy wszystkie formalności
• Nie pobieramy żadnych opłat w związku z wyjazdem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie w wiadomości CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja@ha-hotelservice.pl

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Kontakt tel. pon.-pt. w godzinach 08:00-16:00, nr. (+48) 664168159

Firma HA Hotelservice International Sp. z o.o. Międzynarodowe Usługi Hotelarskie

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV

Prosimy o dopisanie KLAUZULI do aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji oraz zgodę na przetwarzanie tych danych także po zakończeniu procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.).