Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

PRACA W NIEMCZECH - bez doświadczenia - sprzątanie hoteli

Data: 02-12-0002, do końca 412 dni
Lokalizacja: Cały kraj , Hamburg

Poszukujemy osób do sprzątania hoteli w Niemczech.

Opis stanowiska

Praca na stanowisku Pokojówka/Pokojowy.

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy

• Kontrakt niemiecki
• 10 euro /godz.
• Szkolenie przygotowujące do stanowiska pracy
• Pomoc w zakwaterowaniu
• Wsparcie w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za
granicą
• Załatwiamy wszystkie formalności
• Nie pobieramy żadnych opłat w związku z wyjazdem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie w wiadomości CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja@ha-hotelservice.pl

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Kontakt tel. pon.-pt. w godzinach 08:00-16:00, nr. (+48) 664168159

Firma HA Hotelservice International Sp. z o.o. Międzynarodowe Usługi Hotelarskie

Prosimy o dopisanie KLAUZULI do aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji oraz zgodę na przetwarzanie tych danych także po zakończeniu procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.).

Szukasz pracy jako PRACA W NIEMCZECH - bez doświadczenia - sprzątanie hoteli

Oferta pracy na stanowisku: PRACA W NIEMCZECH - bez doświadczenia - sprzątanie hoteli w miejscowości: Cały kraj jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Ha Hotelservice International Sp z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy PRACA W NIEMCZECH - bez doświadczenia - sprzątanie hoteli Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PRACA W NIEMCZECH - bez doświadczenia - sprzątanie hoteli, praca w Cały kraj dopasowana do Twoich wymagań.Ha Hotelservice International Sp z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracowniku choruj mniej, to dostaniesz premię
Wiadomo nie od dziś, że każda nieobecność pracownika, spowodowana np. chorobą w
18/12/2018
Coraz więcej nowych inwestycji
            W ostatnim czasie nasza gospodarka rozwija się w błyskawicznym
17/12/2018
Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Zobacz wszystkie