Obserwuj nas

Stolarz/Niemcy/od zaraz! Herzog Sp. z o.o.

  • Königs Wusterhausen OT Zernsdorf, Niemcy
  • 21-08-2017 , do końca 5 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Branża: Budownictwo
  • Kraj: Niemcy

Stolarz/Niemcy/od zaraz!
Pracodawca: Herzog Sp. z o.o.
Kraj: Niemcy

Herzog Sp. z o.o. istnieje na rynku agencji zatrudnienia od 2009r . Współpracuje z wieloma małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami z różnych branży. W dziedzinie HR świadczy usługi takie jak pośrednictwo pracy, zatrudnianie pracowników tymczasowych oraz stałych.

Numer certyfikatu 5950

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Stolarz.

Opis stanowiska pracy

Stolarz meblowy.

Wymagania stawiane kandydatom

  • wykształcenie w zawodzie stolarza;
  • praktyka w zakresie stolarza meblowego;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód.

Nasza oferta

  • niemiecką umowę o pracę;
  • wynagrodzenie zgodne ze stawkami taryfowymi obowiązującymi w Niemczech:
    • Niemcy Wschodnie: 11,14€ brutto/h + dieta 24€ netto/dzień roboczy;
  • niemieckie ubezpieczenie;
  • darmowe zakwaterowanie w dni robocze.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni Aplikuj teraz