Magazynier w Niemczech bez znajomości języka HRNavigator

  • Kassel, Niemcy
  • 05-11-2017 , do końca 43 dni
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Niemcy

Magazynier w Niemczech bez znajomości języka
Pracodawca: HRNavigator
Kraj: Niemcy

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Opis stanowiska pracy

  • ręczne skanowanie paczek kurierskich;
  • załadunek i rozładunek paczek kurierskich;
  • dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru, w tym utrzymanie porządku w  magazynie;
  • rzetelne wykonywanie poleceń przełożonego;
  • ostrożność i zapobieganie uszkodzeniu przesyłek.

Wymagania stawiane kandydatom

  • znajomości zasad gospodarki magazynowej i ogólnych procedur magazynowych;
  • dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych;
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • własny samochód – mile widziany.

Nasza oferta

  • umowa o pracę tymczasową;
  • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ);
  • stawka: 9,23 €/h;
  • stawka w nocy: 11,08 €/h (od 23:00);
  • opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec;
  • dodatkowe ubezpieczenie na terenie Niemiec;
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość nabycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.

Oferta jest ważna jeszcze 43 dni Aplikuj teraz