Obserwuj nas

Holandia - Pracownik szklarni lub magazynu NL Jobs Polska Sp. z o.o.

  • Gdańsk, pomorskie
  • 20-08-2017 , do końca 26 dni
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Region: pomorskie
  • Rodzaj pracy: Kontrakt
  • Branża: Praca fizyczna, Pozostałe
  • Kraj: Polska

Holandia - Pracownik szklarni lub magazynu
Pracodawca: NL Jobs Polska Sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: pomorskie

NL Jobs jest agencją zatrudnienia aktywną w sektorze rolnym i technicznym. Jesteśmy profesjonalnym biurem, które dobrze  traktuje swoich pracowników oraz gwarantuje im pewne wynagrodzenie. Firma powstała w 2005 r., siedziba główna znajduje się w Opolu, natomiast oddziały w Rzeszowie i Gdańsku.

NL Jobs zapewnia organizację wszystkich spraw: od urozmaiconej pracy o atrakcyjnych zarobkach i idealnym rozkładzie czasu pracy po komfortowe warunki mieszkaniowe i dojazdy do pracy. Ponadto NL Jobs pomaga w nadaniu numeru SOFI i uzyskaniu karty ubezpieczeniowej.

Naszą wiarygodność potwierdza Krajowy Rejestr Agencji Zatrudnienia - nr certyfikatu 1363.

Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy NL Jobs Polska poszukuje chętnych do pracy przy:

·         zbiorach warzyw

·         pakowaniu / sortowaniu warzyw i owoców

·         pielęgnacji kwiatów (m.in. orchidee)

Wymagania stawiane kandydatom

·         dyspozycyjność do wyjazdu na okres min. 3 miesięcy

·         mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

·        mile widziane  prawo jazdy kat. B

·        mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·         chęć i motywacja do pracy

Nasza oferta

·         regularne, cotygodniowe wypłaty na konto

·         transport do Holandii (kredytowany)

·         zakwaterowanie w pełni wyposażonych domkach lub hotelach (darmowe WiFi)

·         ubezpieczenie holenderskie

·         opiekę polskich rezydentów 24h

·         możliwość stałej współpracy

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do rejestracji osobistej w naszym biurze (preferowane) lub do wypełnienia formularza rejestracyjnego na naszej stronie internetowej  www.nl-jobs.pl.

Gdańsk, ul. Wały Jagiellońskie 28/30 lok.9 (tel. 58 765 13 97)

Informujemy, iż z wybranymi kandydatami kontaktujemy się  telefonicznie.

Oferta jest ważna jeszcze 26 dni Aplikuj teraz