To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Mechanik Utrzymania Ruchu Talent Partners

  • Opole, opolskie
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Region: opolskie
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Branża: Inżynieria, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska

Mechanik Utrzymania Ruchu
Pracodawca: Talent Partners
Kraj: Polska , Region: opolskie

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację  doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Dla naszego Klienta - stabilnej i stale rozwijającej się firmy z branży motoryzacyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mechanik Utrzymania Ruchu.

Miejsce pracy: Opole/okolice Opola

Nr ref. MUR/80/17

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres e-mail.

Opis stanowiska pracy

Najważniejsze obowiązki:

  • usuwanie awarii parku maszynowego z zakresu mechaniki;
  • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń;
  • kontrola parku maszynowego i bieżąca konserwacja urządzeń;
  • raportowanie;
  • praca w systemie jednozmianowym.

Wymagania stawiane kandydatom

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dokładność i staranność w wykonywaniu obowiązków;
  • motywacja i chęć do pracy.

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP;
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
  • uprawnienia spawalnicze.

Nasza oferta

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • świadczenia dodatkowe (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport);
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz szkolenia.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV