To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Ślusarz Narzędziowy Form Wtryskowych Talent Partners

  • Żory, śląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża: Inżynieria, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska

Ślusarz Narzędziowy Form Wtryskowych
Pracodawca: Talent Partners
Kraj: Polska , Region: śląskie

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację  doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Dla naszego Klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Żory

Najważniejsze obowiązki:

  • regeneracja i konserwacja form wtryskowych,
  • przygotowanie form i narzędzi do procesu produkcyjnego,
  • wykonywanie przeglądów form oraz narzędzi produkcyjnych,
  • uzupełnianie dokumentacji.

Wymagania stawiane kandydatom

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w dokonywaniu napraw i konserwacji form wtryskowych,
  • praktyczna znajomość budowy form wtryskowych,
  • umiejętności ślusarskie (cięcie, szlifowanie),
  • umiejętność spawania oraz napawania metodą TIG,
  • umiejętność odczytywania i posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • udział w tworzeniu TPM,
  • uprawnienia na suwnice.

Mile widziane:

  • umiejętność obsługi tokarki, frezarki, pilnikarki.

Nasza oferta

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie,
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazną atmosferę.