Ślusarz od zaraz! od 2000€ netto Herzog Sp. z o.o.

  • Frankfurt nad Menem, Niemcy
  • 02-02-2018 , do końca 47 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Branża: Budownictwo, Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka
  • Kraj: Niemcy

Ślusarz od zaraz! od 2000€ netto
Pracodawca: Herzog Sp. z o.o.
Kraj: Niemcy

Herzog Sp. z o.o. istnieje na rynku agencji zatrudnienia od 2009r . Współpracuje z wieloma małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami z różnych branży. W dziedzinie HR świadczy usługi takie jak pośrednictwo pracy, zatrudnianie pracowników tymczasowych oraz stałych.

Numer certyfikatu 5950

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta z Austrii poszukujemy pracowników na stanowisko: Ślusarz - Produkcja i montaż balustrad (spawanie)

Wymagania stawiane kandydatom

» wykształcenie zawodowe
» doświadczenie w zakresie ślusarstwa
» mile widziana umiejętność spawania i czytania rysunku technicznego
» komunikatywna znajomość języka niemieckiego
» mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Nasza oferta

» Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
» wynagrodzenie zgodne ze stawkami taryfowymi obowiązującymi w Niemczech

12, 18€ brutto/h +24, 00 dieta/dzień roboczy
» darmowe zakwaterowanie
» zaliczki do 300€ na tydzień

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV

Oferta jest ważna jeszcze 47 dni Aplikuj teraz