Wyszukaj spośród 21105 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Praca na terenie Niemiec - Murarz

Data: 02-12-0002, do końca 510 dni
Lokalizacja: Karlsruhe , Niemcy

Nasza agencja pracy HERA Personalleasing GmbH poszukuje:

MURARZA - PRACOWNIKA OGÓLNOBUDOWLANEGO

Kontakt:

Od poniedziałku do piątku w godzinach
8:00 - 12:00 i 13:00 - 17:00 (oprócz srody: 8:00 - 12:00)

Tel: 0049 7222 77 40 711

Możesz także wysłać CV na nasz adres mailowy :)

Opis stanowiska
  • Malowanie
  • Szpachlowanie
  • Prace murarskie
  • Tynkowanie
  • Prace dekarskie
  • Ogólne prace remontowe
  • Prace z betonem
  • Prace konstrukcyjne
  • Prace oczyszczeniowe
Wymagania
  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Oferujemy

- Atrakcyjna stawke na godzine oraz dzienna diete
- Zakwaterowanie: rezerwacja przez nasza agencje
- Niemiecką umowę o pracę
- Obecność polskiego koordynatora w agencji

Wymagane języki

niemiecki

Szukasz pracy jako Praca na terenie Niemiec - Murarz

Oferta pracy na stanowisku: Praca na terenie Niemiec - Murarz w miejscowości: Karlsruhe jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hera Personalleasing GmbH lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca na terenie Niemiec - Murarz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na terenie Niemiec - Murarz, praca w Karlsruhe dopasowana do Twoich wymagań.Hera Personalleasing GmbH praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Zobacz wszystkie